HamKam Talent Cup
 
Kontaktpersoner Telefon E-post
Trond Jacobsen   928 12038 tro-jac3@online.no
Fredd Søby   901 67100 fredd.soeby@hedmark.org
Mikael Sandberg   Dommeransvarlig dommer@vindil.no

 

------------------

OBS! Turneringene for de forskjellige aldersgruppene finner du under "Våre lag" i menyen på toppen.

-----------------

 

Påmeldingene for HamKam TalentCup 2017 er nå åpent!!
Invitasjoner blir sendt ut i løpet av januar.
Tippeliga, Obosliga og Toppserien samt de klubber som var med i TalentCupen 2016 vil først få invitasjon med påmeldingsfrist 31 januar.....når disse har svart så går vi ut til andre klubber.

00/99/98 klassen (G19) 11er, 27-29 okt 2017.
Nivå 1 Elite (16 plasser):
HamKam, Lyn, Frigg, Haugar, Trond.

Nivå 2 (16 plasser):
HamKam-2, Vestre Akers Ski Fotball, Lysekloster/Nore Neset, Reinsvoll.

Nivå 3 (16 plasser):
Nore Neset, Oppsal g17, Nesodden-2.

01 klassen (G16) 11er, 15-17 sept 2017 (32 plasser):
Nore Neset/Lysekloster, HamKam, Holmlia, Heimdal, Sørumsand, Nesodden, Eidsvold, Gjelleråsen, Lørenskog, Nest Sotra, Svolvær, Hallingdal, Brumunddal, Gjøvik Lyn, Førde, Elverum, Fana, Nordhordland, Lillehammer, Toten, Snarøya, Hunstad, Norild, Harestua, Sarpsborg, Søgne.

NIVÅ 2: (12 plasser):
Skedsmo-2, Skedsmo-3, HamKam-2, Heimdal-2, HamKam-3, Ekholt, Jardar, Nesodden-2, Holeværingen, Stag, Gjøvik Lyn-2, Førde-2, Bærum-2, LFK-3, Toten-2, Nesodden-3, Lillestrøm-2, Asker, Brumuddal-2, Raumnes/Årnes/ Team Nes, Harestua-2, Gjelleråsen-2, Heggedal, Røa.


02 klassen (G15) 11er, 15-17 sept 2017 (32 plasser):
Dingtuna (Sverige), Molde, Team Sunnhordland, HamKam, Team Glåmdal, Brommapojkarna (Sverige), Elverum, Nymark, Skedsmo, Bærum Elite 2, Ready, Frigg, Skjetten, Voss, Bergen Nord, Team Nordhordland, Egersund, Ganddal, Gjøvik Lyn, Førde, Nesodden, Sandnes Ulf, Lysekloster/Nore Neset, Moss., Stoppen, Runar, Hunstad, Vietnam Tigers, Lørenskog, Heming, Holmlia, Ullensaker Kisa, Västerås (Sverige), Heimdal, Bærums Verk Hauger, KFUM Oslo.

NIVÅ 2: (12 plasser):.
Skjetten-2, Ekholt, Frigg-2, Jotun, Gjøvik Lyn-2, Lørenskog-2, Nordstrand-2, Stoppen-2, Lillehammer, Raumnes/Årnes/ Team Nes, Ridabu, Ullensaker Kisa-2, Haslum, Storhamar, KFUM Oslo-2.


03 klassen (G14) 11er, 1-3 sept 2017 (64 plasser):
KFUM Oslo, Strømsgodset, HamKam, Gjelleråsen, Trøgstad/Båstad, Trygg Lade, Dingtuna (Sverige), Lillehammer, Heming, HSV, Borre, Øyene Akademiet, Lyn, Vind, Øvrevoll Hosle, Kolbotn, Charlottenlund, Bærum, Frigg, Ski, Kattem, Flint Tønsberg, Ranheim, Loddefjord, HUK, Asker, Stoppen, Herkules, Buvik, Hødd, Sparta Sarpsborg, Sogndal, Træff, Tallinna JK Legion (Estland), Elverum; Os, Snarøya, Sotra, Skeid, Nordstrand, Oppsal Elite, Haugerud, Hof/Åsa/Flisa/Kjellmyra, Røa, Klemetsrud, Årvoll, Haslum, Verdal, Rælingen, Hønefoss, Modum, Holmen, Nordhordland, Fornebu, Tønsberg, Grei, Fredrikstad, Nest Sotra.


Nivå 2: (24 plasser):
Gjelleråsen-2, Bærums Verk Hauger, Kolbotn, KFUM Oslo-2, Borre-2, Lyn-2, Strømsgodset-2, Øvrevoll Hosle-2, Lille Tøyen, Charlottenlund-2, VUL, Skedsmo, Frigg-2, Frogner,, Ullensaker Kisa-2, Oppsal rekrutt, Oppegård, Asker-2. Snarøya-2, Sotra-2, Skeid-2, NIF-2. Heradsbygda, Lommedalen, Røa-2, Birkebeineren, Hønefoss-2, Øystre Slidre Rogne, Stange, Fjellhamar, Sørumsand, Ski-2, Elverum-2, Nordhordland-2, Holmen-2, HamKam rekrutt, Storhamar, Nordstrand-2, Hødd-2.
.


04 klassen (G13) 11er; 8-10 sept 2017 (64 plasser):
Hanninge (Sverige), HamKam, Gjelleråsen, Øyene Xtra, Lyn, Lørenskog, Øvrevoll Hosle, Skeid, Nøtterøy, KFUM Oslo, Slemmestad, Flint, HSV KM, Lillehammer, Stoppen, Egersunds, Skedsmo, Start, Kolbotn, Konnerud, Oppegård, Gjøvik Lyn,Tallinna JK Legion (Estland), Oppsal, Ready, Nordstrand, Skjetten. Holmen, Rælingen, Heming, Fornebu, Nanset, Jerv, Ski, Fyllingsdalen, Sandefjord, Kjelsås, Asker, Loddefjord, Frigg, Sogndal. Mjølner.


Nivå 2: (24 plasser):
HamKam-2, Øvrevoll Hosle-2, Skeid-2, KFUM Oslo-2, Slemmestad-2, Lillehammer-2, Åsa/Hof/Kjellmyra/Flisa, Skedsmo-2, Skedsmo-3, Eidsvold, FUVO, Ready-2, Trygg/Lade, Start-2, Lørenskog-2 Satsning, Ullensaker Kisa-2, Rælingen-2, Nøtterøy-2, Storm, Stoppen-2. Jerv-2, Ski-2, Roterud, Asker-2, Loddefjord-2, Frigg-2, Oppsal-2, Heming-2, Team Nes.
.

04 klassen (G13) 9er; 8-10 sept 2017 (16 plasser):
Thune, Tiller, Tiller-2, Kolbotn-2, Hovding, Astor, Nordstrand-2, Skjetten-2, Korsvoll, Nesøya, Storm-2, Øvrevoll Hosle-3, Sandefjord-2, Norderhov, Kjelsås-2, Gjelleråsen, Skedsmo, Sogndal-2.


05 klassen (G12) 9er, 20-22 okt 2017 (48 plasser):
Sprint Jeløy, HamKam, Bærumsløkka, Heggedal, Byneset, Haslum, Ullensaker Kisa, Vidar, Rælingen, NSA 06, Fet, Korsvoll, Ready, Moss, Åsnesalliansen, Nesodden Rød, Holmenakademiet, Holmenakademiet-2, Lambertseter, Flint Tønsberg, Kråkerøy, Fyllingsdalen, Tallinna JK Legion (Estland, Høvik, Skeid, Skeid-2, Årvoll, Øvrevoll Hosle, Frigg, Trauma, Bærum, FC Vikings, Oppsal, Sandefjord, Åssiden, Åssiden-2., Fyllingsdalen-2, Nesøya, Lillestrøm, Stormgutta05, Manglerud Star, Nøtterøy, Skedsmo, Jerv, Jerv-2, Fornebu, Samba, Lyn, Tiger 06, Lysekloster, Start, Vigør, Hødd, Rollon Xtra, Fjellhamar, Borgen, KFUM Oslo, Vind, Hvam, Kolbotn, Voss.


05 klassen (G12) 7er, 20-22 okt 2017 (32 plasser):
Sprint Jeløy-2, HamKam-2, Heggedal-2, Haslum-2, Ullensaker Kisa-2,Bjørkelangen S.F hvit, Bjørkelangen S.F rød, Ready-2, Øvrevoll Hosle, Brandbu, Nesodden Blå, Randaberg, Skeid-3, Skeid-4, Årvoll-2, Øvrevoll Hosle-2, Trauma-2, Nuil Aktiv, Oppsal-2, Korsvoll-2, Strømmen, Høvik, Lillestrøm-2, Lillestrøm-3, Nøtterøy-2, Vestre Aker, Fjellhamar-2, Fjellhamar-3, Borgen-2. Kløfta, Gjelleråsen-2, Gjelleråsen-3, KFUM Oslo-2, Sørfjell, Haslum-2.


06 klassen (G11) 7er, 13-15 okt 2017. (64 plasser):
Vålerenga, HamKam, Rælingen, Abilsø, Ullensaker Kisa, Bærums Verk Hauger, Hakadal, Vigør, Frogner, EVFK, Tyristubben, Ørn Horten, Korsvoll, Snarøya, Jardar, Skeid Neymars, Sprint Jeløy, Manglerud Star, Hertzöga BK Sverige), Tallinna JK Legion (Estland), Høvik, Våganes, Bærum, Jardar, Nest Sotra, Skjetten, Lillestrøm, Teie, Stabæk, HSV, Danvig, Høvik 07, Asker Alliansen, Nordlysgjengen 07, Othilienborg, Fart, Bækkelaget, Slattum, Kråkerøy, Kjøkkelvik. Lillestrølm, Byåsen.

Nivå 2:
HamKam-2, Rælingen-2, Ullensaker Kisa-2, Ørn Horten-2, Ullensaker Kisa 07, Snarøya-2, Øvrevoll Hosle-2, Brumunddal, Ready, Abilsø-2, Skeid Ronaldos, Sprint Jeløy-2, Langfjorden-2, Manglerud Star-2, Bærums Verk Hauger-2, Gran, HSV-2, Vigør 07, Nest Sotra, Vålerenga-2, Gjerdrum 07, Høvik-2, Bækkelaget-2, Slattum-2, Vind, Øvrevoll Hosle, Lillestrøm-2, Byåsen-2.

Gode 07 lag kan melde seg på i 06 klassen.
Det samme gjelder de andre klassene.


HAMKAM JENTE TALENTCUP 18-20 aug 2017:
J00 (J17) 11er (8 plasser):
Skedsmo, Ranheim, Vallset, Selbu, Ready, Lillestrøm, Røa, Egge, Lillestrøm, Lommedalen, Årvoll.

J01 (J16) 11er: (16 plasser):
Greipstad, Lørenskog, Skedsmo, Hønefoss, Tiller, Adolfsbergs IK (Sverige), Heming, Fagernes Aurdal/ Leira, Gjøvik Lyn, Tynset, Gossen, Lyn, Kolbotn, Brommapojkarna, Lambertseter.

J02 (J15) 11er: (16 plasser):
Lillehammer, Rælingen, Lunds BK (Sverige), Bærum, Ullensaker Kisa, Tønsberg Elite, Strindheim, Nesbyen/HFK, Sverre, Fron, Egge, Sone Moss, Asker, Fagernes Aurdal/Leira.

J03 (J14) 11er: (16 plasser):
Lyn, Borre, Lørenskog, KFUM Oslo, Asker, Norrstrands (Sverige), Satellitt Sunnmøre, Charlottenlund, Aksla, Lunds BK (Sverige), Ullensaker Kisa, Skedsmo, Lillestrøm, Holmen, Tønsberg Elite, Elverum, Vind, Verdal, Fyllingsdalen, Sone Moss, Lambertseter., Gneist, Haugar, Kolbotn.

J04 (J13) 11er: (16 plasser):
KFUM Oslo, Røa, Brommapojkarna (Sverige), Skeid, Gjøvik Lyn, Kolbotn, Sone Moss, Lyn, Satelitt Sunnmøre.

J04 (J13) 9er: (16 plasser):
Brumunddal, Randesund, Fagernes, Frogner., Norsk Fotball Akademi, Abilsø, Fyllingsdalen, Skeid, Vestfossen, Stange, Tiller/Heimdal, Rælingen.

J05 (J12) 7er (16 plasser):
Lørenskog, Sørumsand, HSV, Skeid, Skedsmo, Sørumsand-2, Lyn, Kløfta, Høvik, Ivrig/Ramnes, Lillestrøm gul, Lillestrøm sort.

J06 (J11) 7er (16 plasser):
Holmlia, Stoppen, Lyon 07, Lillehammer.


TA KONTAKT om ditt lag ønsker å være med på:
tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).

Les mer...



Påmeldingene for HamKam TalentCup 2017 er nå åpent!!

18 - 20 aug 2017 - HamKam Jente TalentCup klasse J16, J15, J14 11er, J13 11er og 9er, J12 og J11 7er.
1 - 3 sept 2017 - klasse G2003 (G14), 11er Nivå 1 og 2.
8 - 10 sept 2017 - klasse G2004 (G13), 11er Nivå 1 og 2 samt 9er.
15 - 17 sept 2017 - klasse G2001 (G16), 11er Nivå 1 og 2.
15 - 17 sept 2017 - klasse G2002 (G15), 11er Nivå 1 og 2.
13 -15 okt 2017 - klasse G2006 (G11), 7er Nivå 1 og 2.
20 - 22 okt 2017 - klasse G2005 (G12), 9er og 7er.
27 - 29 okt 2017 - klasse G00/99/98 (G19), 11er Nivå 1, 2 og 3.

OBS! Turneringene for de forskjellige aldersgruppene finner du under "Våre lag" i menyen på toppen.

Vi vil nå tidlig i januar sende ut innvitasjoner til de lagene som deltok i 2016 samt Tippeliga og Adecco klubber med påmeldingsfrist 31 januar.
Er det fortsatt igjen plasser så sendes det ut til andre gode lag rundt omkring i Norge.
Alle 18 stk kretser i Norge var representert i fjorårets TalentCuper med totalt 556 påmeldte lag som var en økning på 100 lag :-)
Vi hadde også besøk av lag fra Sverige, Finland, Spania og Estland i 2016, og forventer veldig mange dette året.

Om ditt lag ønsker å være med så ta kontakt på tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).
Du kan også gå direkte inn å melde på laget i den klassen dere ønsker å være med ved å velge aktuelle klasse under "Våre Lag" øverst på siden.
- Velg "Påmelding" på venstre side.
-"Bruker" er din epostadresse samt "Passord" fylles inn.
-Har du glemt ditt passord så klikk "Glemt passordet" får å få tilsendt nytt passord.
-Har du ikke bruker fra før så klikk "Ny Bruker"
-Fortsatt trøbbel så ta kontakt på tro-jac3@online.no så så skal jeg melde på laget for deg :-)

-Må du først ta opp en evt deltagelse med spiller/foreldregruppen så kan du maile meg å reservere en plass.
-Hvilke korttype haster ikke med å legge inn på en god stund ennå, kun PÅMELDINGEN som er viktig nå :-)

Les mer...



Vis bilde

Påmeldingene for HamKam TalentCup 2016 er nå åpent!!
Invitasjoner blir sendt ut i løpet av januar.
Tippeliga og Adeccoklubber samt de klubber som var med i TalentCupen 2015 vil først få invitasjon med påmeldingsfrist 31 januar.....når disse har svart så går vi ut til andre klubber.

NYHET!!
99/98/97 klassen (G19) 11er, 4-6 nov 2016. (64 plasser)
Nivå 1: Kråkerøy, Førde, Bærums Verk Hauger, Baune, Ready, Varegg, Eid, Verdal, Smørås, Urædd, Raufoss, Sverresborg, Trond, Gjøvik Lyn, Søgne, Drøbak Frogn, HamKam, Mandalskameratene, Lommedalen, Jutul.

Nivå 2: Kråkerøy-2, Baune-2, Hamkam-2, Lørenskog-2. Frigg, Gjelleråsen, Storhamar, Øyer Tretten, Kløfta, Raufoss-2, Ringsaker/Nes, Sverresborg-2, Stoppen, Trond-2, Gjelleråsen-2, Lindeberg.

Nivå 3: Frigg-2, Hasle Løren, Nittedal, Hauerseter, Verdal-2, Harestua, Lillehammer-2, Sverresborg-3, Ørland, Sørumsand, Gjelleråsen-3, Gran, Trønder Lyn, Byåsen-2, Bøler.


00 klassen (G16) 11er, 16-18 sept 2016 (32 plasser): FULLBOOKET.
Follo, Brumunddal, Raufoss, Stoppen, Lillestrøm, Os, Holeværingen, Urædd, Tillerbyen FK, Oppsal, Ready, Nanset, Eidskog, Byåsen, Snarøya, Bærum Elite, Lillehammer, HamKam Elite, Haugar, Lyn, Skedsmo, Vestfjell Varfjell, Gjøvik Lyn, Lørenskog, Nøtterøy, Stjørdals Blink, Hønefoss, Fyllingsdalen, Moelven, Ørn Horten, Vestre Aker, Kjelsås.
Venteliste: Elverum.

NIVÅ 2: (12 plasser): FULLBOOKET.
Oppsal rekrutt, Brumunddal-2, Stoppen-2, Holeværingen-2, Nesodden. Haugerud, Haugerud-2, Harestua, HamKam-2, Oppsal-3, Fana-2, Utleira, Vestre Aker Skiklub.


01 klassen (G15) 11er, 16-18 sept 2016 (32 plasser): FULLBOOKET.
Stavanger, Jardar, Heimdal, Sørumsand, Fet, Moss, Holmlia, Førde, Bodø Glimt, Norild, Lørenskog, Nesodden, Byåsen, Lyn, Lillehammer, Mjøndalen, Baune, Kolbotn, Jutul, Mosjøen, Sveio, Holeværingen, Sotra, Clausenengen, Vollen, Hønefoss, Svolvær, Gjelleråsen, Ørn Horten, Mossens BK (Sverige), Nore Neset, Tønsberg,

NIVÅ 2: (12 plasser): FULLBOOKET.
Ekholt, Skedsmo-2, Gjelleråsen, Harestua, Baune-2, Skedsmo-3, Clausenengen-2, HamKam-2, Førde-2, Nesodden-2, Stoppen 02, Asker-3.


02 klassen (G14) 11er, 2-4 sept 2016 (64 plasser): 1 LEDIG PLASS.
Asker, Lørenskog Akademiet, Frigg, Ganddal, Follo, Kolbotn, Skedsmo, Os, Ullensaker Kisa, Sprint-Jeløy, Gjelleråsen, Aalesund Bylag, Oppsal, Ready, Vålerenga, Lillehammer, Brumunddal, Greåker, Vestre Aker, Brommapojkarna (Sverige), Moss, Fornebu, Klemetsrud, HamKam, Halsen, Skjetten, Gjerpen, Gjøvik Lyn, Oppegård, Ørn Horten, Eidsvold, Fana, Drøbak Frogn, Team Glåmdal, Strømsgodset, Førde, Halden Alliansen, Aalesund Alliansen, Hødd, Ottestad, Heming, Træff, Hauketo, Årvoll, Sone Indre Østfold, Egersunds, Team Sunnhordaland, Västerås IK (Sverige), Torp, Molde, Modum, KFUM Oslo, Minde, Brommapojkarna-2 (Sverige), Farsund IL/Lyngdal IL/Flekkefjord FK, Verdal, Vind, Fron, Vestbyen, Lyn, Kjelsås, Djerv 1919, Nymark, Voss.

Nivå 2: (24 plasser): FULLBOOKET.
Lørenskog Satsning, Frigg-2, Skedsmo-2, Ullensaker Kisa-2, Nordstrand Rekrutt, Lillehammer-2, HamKam-2, Strømmen, Stange, Asker-2, Strømsgodset-2, Oppsal rekrutt, Hødd-2, Årvoll-2, Bærums Verk Hauger, Kolbotn-2, Team Nes, Nesodden-2, Vestre Aker-2, Bjørndal, KFUM Oslo-2, Gjøvik Lyn-2, Verdal-2, Storhamar.


03 klassen (G13) 11er; 9-11 sept 2016 (64 plasser): FULLBOOKET.
Øyene Akademiet, Kolbotn, Gjelleråsen, HSV, Os, Ranheim, Gjerpen, Skeid, Ullensaker Kisa, Øvrevoll Hosle, KFUM Oslo, Oppegård, Stoppen, Kattem, Loddefjord, Asker, Strømmen, Konnerud, Stange, Strømsgodset, Fornebu, HUK, Frigg, Flint Tønsberg, HamKam, Tønsberg, Ellingsøyalliansen, Haslum, Bærum, Borre, Storhamar, Ski, VALTTI/IHU, Helsinki Finland, Ready, Trygg/Lade, Holmen, Åsgårdstrand/Skoppum, Bærum-2, Oppsal, Drøbak Frogn, Minde, Ås Fotball, Jardar, Lillehammer, Åsnes Alliansen, Hernes, Melhus, Sparta Sarpsborg, Vind, Re, Fredrikstad, Fredrikstad-2, Snarøya, Rælingen, Roterud, Lyn, Bøverbru, Heming, Zenith (Sverige), Charlottenlund, Dingtuna (Sverige), Vestre Aker, Elverum, Kongsvinger, Djurgården (Sverige)

Nivå 2: (24 plasser): 1 LEDIG PLASS.
Skeid-2, Ullensaker Kisa-2, Øvrevoll Hosle-2, KFUM Oslo-2, Øvrevoll Hosle-3, Stoppen-2, Asker-2, Skedsmo-2, Frigg-2, Flint Tønsberg-2, Oppsal-2, Drøbak Frogn-2, Ås Fotball-2, Lillehammer-2, Hønefoss-2, Fjellhamar, Kolbotn-2, Bærum-3, Konnerud-2, Roterud-2, Furuset 04, Sarpsborg, Frogner, Gullhaug, Bærums Verk Hauger,


04 klassen (G12) 9er, 14-16 okt 2016 (48 plasser): 5 LEDIGE PLASSER.
Husøy & Foynland, Frigg, Lyn Puma, Skien, Ullensaker Kisa, Lillehammer, Skjetten, Nordstrand, Øvrevoll Hosle, Ready, Rælingen, Ottestad, Skedsmo, Ørn Horten, HamKam, Fornebu, Gneist, Lyn Blues, Fyllingsdalen, AIK (Sverige), Bærums Verk Hauger-1, Bærums Verk Hauger-2, Ottadalen, Askøy/Minde, Oppsal, Sandnes Ulf, ØHIL, Nanset, Vålerenga, Snarøya, Start-1, Moss To-Takt Academy, Sandefjord, Lørenskog, Kløfta, Jerv-1, Skeid, Høvik, Asker, Asker-2, Gjøvik Lyn, Gjelleråsen,Tallinna JK Legion (Estland), HSV, Korsvoll Youngboys, Kolbotn, Jerv-2, Heming, Ski, Nacka (Sverige), Holmen, Stabæk STBFD.

04 klassen (G12) 7er, 14-16 okt 2016 (32 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.
Fet, Bjerkreim, Ullensaker Kisa-2, Lillehammer-2, Nordstrand-2, Øvrevoll Hosle-2, Myra, Ørn Horten-2, HamKam-2, Fyllingsdalen-2, Brumunddal, Heradsbygda, Flisa/Åsa/Hof/Kjellmyra, Oppsal-2, Øvrevoll Hosle-3. Trauma., Lisleby, Tønsberg, Hasle Løren, Hasle Løren-2. Nanset-2, Sandefjord-2, Lørenskog-2, TIL Hovding, Trygg/Lade, Skeid-2. Fart, Høvik-2, Holeværingen, Korsvoll, NÅIF, Fram, Asker, Asker-2, NÅIF Celtic, Gjelleråsen-2, Gneist-2, Roterud, Øyer Tretten, Nordre Land, Kolbotn blå. Kolbotn hvit, Vikåsen, Ski-2, Ski-3, Start-2, Start-3, Samba Tromsø.


05 klassen (G11) 7er, 28-30 okt 2016. (64 plasser):
Heggedal, Korsvoll Youngboys, Bærumsløkka, Sprint Jeløy, Lyn Barca/Real, Vestre Aker, Rælingen, Lambertseter, Vidar, Bodø Glimt, Ottestad, Storhamar, Åsnes Alliansen, Gjelleråsen, Skedsmo, Ridabu, Fornebu, HamKam, AIK (Sverige), Sandefjord, Bærum SK Grane, Bærum 06, Stabæk, Oppsal, Skeid 1915, Rollon, Nesøya, Frigg, Nesodden, Nordstrand, Hasle Løren, Nordlysgjengen, Skeid Neymars, Tiger 06, Borgen, FC Vikings, Stoppen SK Gullaug Fighters, Stange, Abilsø, Lillestrøm, Øvrevoll Hosle, Randesund, NUIL Aktiv, Bærum, Lørenskog Akademiet, Ullensaker Kisa, Kråkstad, Boo (Sverige), Ready, Vigør, Odd, Sørumsand, Start, Samba Tromsø, Fyllingsdalen, South Mountains..

Nivå 2:
Heggedal-2, Øvrevoll Hosle, Øvrevoll Hosle-2, Sprint Jeløy-2,Vestre Aker-2, Frem-31, Øvrevoll Hosle Porche, Sprint Jeløy-2, Haslum Real, Sandefjord-2., Oppsal-2, Skeid Alesaami, Skeid Omar Ela, Skeid Ronaldos, Drøbak Frogn, Borgen-2, Grane Arendal, VOLakademiet, Abilsø-2, Ullensaker Kisa 06, Bærum-2, Lørenskog Akademiet-2, Lørenskog Akademiet-3, Brumunddal, Vind FFO, Tiger-2 06, Ullensaker Kisa-2, Strømmen, Leinstrand, Korsvoll-2, Vikåsen 06, HamKam 06, Haslum Barca.

Gode 06 lag kan melde seg på i 05 klassen.
Det samme gjelder de andre klassene.


HAMKAM JENTE TALENTCUP 19-21 aug 2016 (72 plasser):
J00 (J16) 11er: (12 plasser): 1 LEDIG PLASS.
Ready. Hønefoss, Byåsen, Eiger, Fron, Skedsmo, Kongsvinger, Verdal, Asker, Aurskog/Finstadbru, Sandefjord.

J01 (J15) 11er: (12 plasser):
Høvik, Skedsmo, Forus & Gausel, Tiller, Tynset, Ullensaker Kisa, Lambertseter, Lyn, Nidelv, Sandefjord, Stange, Vallset.

J02 (J14) 11er: (12 plasser):
Gjøvik Lyn, Skedsmo, Bærum, Stoppen, Førde, Tønsberg Elite, Voss, Sone Moss, Asker, Huringen, Ullensaker Kisa, Brommapojkarna (Sverige).

J03 (J13) 11er: (16 plasser):
Borre, Bærum, Brumunddal, Sone Moss, Lørenskog, Skedsmo, Ready, Øvrevoll Hosle, Solberg, Norrstrands IF (Sverige), Lillestrøm, Bærums Verk Hauger, Randesund, Stryn, Fyllingsdalen, Herd Akademi.

J04 (J12) 7er (12 plasser): 1 LEDIG BPLASS.
Kolbotn, Kongsvinger-1, Kongsvinger-2, Abilsø, Norsk Fotball Akademi, LKFK Søre Ål-1, LKFK Søre Ål-2, Vestfossen, LKFK-1 Hammartun, Vålerenga, Gimletroll.

J05 (J11) 7er (8 plasser):
Skedsmo, Oppsal, Sørumsand, Kløfta, Lørenskog. Kjapp/Gvarv, Stange, Vålerenga.


TA KONTAKT om ditt lag ønsker å være med på:
tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).

Les mer...



Vis bilde

Påmeldingene for HamKam TalentCup 2014 er nå åpent!!
Invitasjoner blir sendt ut i løpet av januar.
Tippeliga og Adeccoklubber samt de klubber som var med i TalentCupen 2013 vil først få invitasjon.....når disse har svart så går vi ut til andre klubber.

99 klassen 11er 26-28 sept 2014 (32 plasser) FULLBOOKET!:
HamKam, Bærums Verk/Hauger IF, Vind, Lillehammer, Roterud, Arendal Talent, Skedsmo, Furuseth, Rakkestad, Vard Haugesund, Kristiansund, Brumunddal, Asker, Ready, Baune, Hommelvik, Lørenskog, Byåsen, Lillestrøm, Varegg, Talent Askøy, Bremnes, Heming, Gjelleråsen, Team Hålogaland, Nest Sotra/Nordre Fjell, Modum, Viking, FK Vestre.

NIVÅ 2:
Bærums Verk/Hauger IF-2, Roterud-2, Bærum-2, Kongsvinger-2, Ready-2, Øvrevoll Hosle-2, Skeid-2, Brumunddal-2, Haslum, Asker-2, Gjelleråsen-2.


00 klassen 11er 5-7 sept 2014: (64 plasser) FULLBOOKET!!
Nøtterøy, Sædalen, Snarøya, Vestre Aker, Bærums Verk/Hauger, Gjøvik Lyn, Lillestrøm, Gran, Hauketo, Halden Alliansen, Flint Tønsberg, Kjelsås, Bærum, HamKam, Sandefjord, Oppsal Elite, Lillehammer, Ready, Sotra, Øvrevoll Hosle, Gneist, Herd, Holeværingen, Sarpsborg 08, Skedsmo, Kattem, Ullensaker Kisa, Hønefoss, Odd, Stoppen, Molde, Holmen, KFUM Oslo, Skeid, Lyn, Nordstrand, Grand Bodø, Os Alliansen, Grorud, Aalesund, Hødd, Fana, Varhaug, Byåsen, Vard Haugesund, Brann, Høybråten & Stovner, Eidsvold Turn, Jerv/Imås, Blindheim, JotunAkademiet, Nesodden, Lia/Rykene, Malvik, Sogndal, Hasle Løren, Førde, Florø, Tertnes, Sprint Jeløy, Nest Sotra, Bækkelaget, Søgne, Kongsvinger.

Nivå 2 (20 plasser): FULLBOOKET!!
Sædalen-2, Nøtterøy-2, HamKam-2, Lillehammer-2, Ready-2, Ullensaker Kisa-2, Skedsmo-2, Hønefoss-2/Heradsbygd, Holmen-2, Lørenskog-2, Fana-2, Lyn-2, Oppsal-2, Eidsvold Turn-2, Vestre Aker-2, Gjelleråsen, KFUM Oslo-2, Hødd-2, Sprint Jeløy-2, Grane Arendal.


01 klassen 11er 29-31 aug 2014 (64 plasser) FULLBOOKET!!:
Ready, Nordstrand, Gullhaug, Bærumsløkka, Odd, Skedsmo, Oppsal, Ekholt, Halden Alliansen, Ros, Lillestrøm, Vind, Gjøvik Lyn, Bjørkelangen, Glassverket, Kjelsås, Askim, Bodø Glimt, Stathelle, HamKam, Lørenskog, Asker, Skeid, Sotra, KFUM Oslo, Skogstrand, Brumunddal, Ullensaker Kisa, Øvrevoll Hosle, Lillehammer, Fyllingsdalen, JotunAkademiet, Sædalen, Kongsvinger, Korsvoll, Snarøya, Skjetten, Gjelleråsen, Heming, Jardar, Elverum, Herd, Ørn Horten, Frigg, Holmen, Vestre Aker, Sandefjord, Lier, Nest Sotra, Voss, Vard Haugesund, Nøtterøy/Husøy/Foynland, Vaulen, Sørumsand, Fet, Geilo, HSV, Førde, Moss, Høybråten & Stovner, Lyn, Vidar, Ranheim, Dalane Talent.

Nivå 2 (16 plasser) FULLBOOKET!!:
Nordstrand-2, Skedsmo-2, HamKam-2, Asker-2, Skeid-2, KFUM Oslo-2, Lillehammer-2, Øvrevoll Hosle-2, Sædalen-2, Høvik, Bærums Verk Hauger, Kambo, Elverum-2, Lillestrøm-2, Vaulen-2, Brumunddal-2.


02 klassen 9er 10-12 okt 2014 (40 plasser) 1 LEDIGE PLASS :
Lørenskog-1, Gjelleråsen, KFUM Oslo 03, Haslum, Skedsmo, Fyllingsdalen, KFUM Oslo-1, Fjellhamar, Oppsal, Snarøya, Gneist, HamKam, Strømsgodset, Fotball Progresjon Norge, Viking, Bærum, Lille Tøyen, Fornebu, Ready, Vålerenga, Runar, Skeid, Skjetten, Lørenskog-2, Hinna, Vestre Aker, Asker, Askim, Høybråten & Stovner, Lillestrøm, Nøtterøy/Teie, Flint Ringshaug. Søgne, Heimdal, Abilsø, Solberg, KFUM Oslo-2, Dikemark, Nordstrand-1, Lyn, Tromsø..

02 klassen 7er 10-12 okt 2014 (40 plasser) 1 LEDIGE PLASS:
Stoppen, Gjelleråsen, Aksla, Sørumsand, Hødd, Herd, Jutul grønn, Jutul rød, Ullensaker Kisa-2, Lillehammer, Ullensaker Kisa-1,Gjøvik Lyn, Løvenstad, Bødalen, Halden Alliansen-1, Halden Alliansen-2, Ganddal, Skeid, ØSIL/Rogne, Nordstrand-2, Vestre Aker, Askim, Vålerenga Kings, Ottestad, Strømmen, Holmenakademiet-hvit, Holmenakademiet-rød, Holmenakademiet-sort, Florø-1, Florø-2, Gulhaug/Holmestrand, Flint Tønsberg, Konnerud, Skavøypoll, Voss, Heimdal, Ørn Horten, Sprint Jeløy, Nest Sotra, Klemetsrud, Rena, Rælingen, Trauma, Bærumsløkka 03, Elnesvågen.


03 klassen 7er 24-26 okt 2014 (64 plasser) 1 LEDIG PLASS:
Fyllingsdalen, Skeid, KFUM Oslo-1, KFUM Oslo-2, Høybråten & Stovner, Jevnaker, Skedsmo 04, Oppsal-1, Bærum, Lyn, Gran, Jutul-1, Bærum Spania, HamKam, Onsdagskameratene, Follebu, Vidar, Vestre Aker Fotballakademi-1, FPN Vollen, Ellingsøy, Snøgg, Kjelsås, HUK, Norsk Fotball Akademi, Fornebu, Fløy, HolmenAkademiet-1, HolmenAkademiet-2, Lørenskog, Try, HamKam 04, Fjellhamar-1, Fjellhamar-2, Oppegård Rangers-1, Oppegård Rangers-2, Oppsal-2, Ullensaker Kisa-1, HSV Son, Ullensaker Kisa-2, Ørn Horten, Korsvoll, Skeid Tigers, Bærums Verk Hauger, Snarøya-1, Snarøya-2, Øvrevoll Hosle Rød, Øvrevoll Hosle Blå, Fet, Kolbotn, Strømmen, Hana, Viking, Åsheim, Høvik, Liungen, Råde, Flint Tønsberg, Flisa/Åsa/Hoff, Bærums Verk Akademi 04, Enebakk, KFUM England, Heradsbygda, Koll, Korsvoll-2, Gjerpen-1, Gjerpen-2, Vålerenga, Trysil, Ready.

Gode 04 lag kan melde seg på i 03 klassen.
Det samme gjelder de andre klassene.

HamKam jente TalentCup 17-19 okt 2014:
98 klassen: Nordre Land, Nardo, Lillehammer, Brumunddal, Bruvoll, Hommelvik, Molde, Træff/Gossen, Nordhordland, Solberg, Herd, Sotra, Øystre Slidre/Rogne, Hinna.

99 klassen: Hønefoss, Rælingen, Dahle, Bærums Verk Hauger, Skeid, Langangen, Lillesand, Hakadal, Amasone, Raufoss, Ravn, Stange, Fron Fotball, Bærum.

00 klassen: Bærum-1, Bærum-2, Holmen, Halden Alliansen, Ranheim, Team Nes, Brumunddal, Skedsmo, Ready, Mathopen/Vadmyra, Drøbak Frogn, KFUM Oslo, Lillestrøm, Viking, Asker, Øvrevoll Hosle, Ottestad, Raufoss, Teie, Træff Elite, Bærums Verk Hauger, Lillehammer, Lørenskog, Randesund.

01 klassen: Årvoll, Aurskog/Finstadbru, Amasone, Haugar, Heming, Fossum, Dikemark, Gossen, Hønefoss, Ranheim, Sogndal, Elverum, Bærums Verk Hauger, Lørenskog.


TA KONTAKT om ditt lag ønsker å være med på:
tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).

Les mer...



Vis bilde

Her finner du oversikten over påmeldinger og ledige plasser i alle klassene.

Les mer...